11.HD. 11.05.2006 E. 2005/3415 K. 2006/5510 TV Rehberi İlyas Namoğlu              ğ) Hizmet sunucusu: Üyelerine veya çalışanlarına emekliliğe yönelik taahhütte bulunan dernek, vakıf, sandık, tüzel kişiliği haiz meslek kuruluşu veya sair ticaret şirketini,
7) Doktor ve diş hekimlerinin döner sermayesinden 800 Tl’yi bulan kesintiye artık son verilecek Tüm kampüsler için tıklayınız.
Denemek ister misiniz? Bir şeyler üretip paylaşın, alacağınız tepkiyi zihninizde 10’la, 100’le, 1000’le çarpmaya çalışın.
Satış ortaklığı pasif gelir konusunda insanların çoğunun aklına gelen ilk şeydir. Fakat benim değil. Ben satış ortaklığının gücüne inanan bir insanım fakat bazı insanların bazı ürünleri ve servisleri gereğinden fazla tanıtarak satış ortaklığının adını kötüye çıkardığını düşünüyorum.
Öğrencilerimize ücretsiz sunduğumuz bu yazılımla, Amazon’dan ürünleri çekip kendi mağazanıza yüklemek sadece birkaç dakika alıyor! Mutlaka izleyin!
İstihdam yaratmayı, işyeri açmayı teşvik edici, bazı düzenlemeler yapılmalı.
Cüneyt Ülsever RSS • Adıyaman İli Tut İlçesi Ayniye Mahallesi Kanalizasyon Ve… Gülden Aydın
refresh: 3600 size daha iyi hizmet sunmak için ekşi’de çerezler kullanıyoruz. ekşi’yi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. daha fazla bilgi × mali bağımsızlık kazanmak için daha kolay yollarından biri gelir önemli bir kısmının aktif emek tarafından kazanılmamış böylece hayatınızı yeniden yapılandırmak olduğunu. Bunun yerine, pasif gelir gelmeli. Aslında, pasif gelir düşüncesi yakından ben daha önceki bir özelliği açıklamak Berkshire Hathaway modeli ile ilgilidir.
Her ne kadar davacı eş için Bağ-Kur’dan maaş bağlanmış ise de, miras bırakanın emekli olmasına rağmen lokanta işlerinde çalıştığı ve bu yüzden ek gelir elde ettiği tanık beyanlarından anlaşıldığına göre bu hususta gerekli inceleme ve araştırma yapılarak sonucuna göre davacı eş için maddi tazminat verilmesi gerekirken bunun reddi doğru değildir.
  Banking And Loans 10) Darbedilen doktor dehşet anlarını anlattı: Ben arkadaşımı korumaya çalışırken saldırıya uğradım
21.HD. 03.05.2007 E.2007/2485 K.2007/7459 erken emeklilik Su yapıları yaptırılacaktır 5) Yıpranma payı ve emeklilikte maaş artışı Torbaya girdi! İşte tüm ayrıntılar!
FECİ TREN KAZASI Otomatik sipariş, (diğer adlarıyla otomatik sevkiyat ya da Autoship), seçtiğiniz herhangi bir ürünün size her ay düzenli olarak gönderilmesidir. 08/09-09/09 JİNEKOLOJİK MALİGNİTELER KURSU KADIN… İZMİ
ekşi sözlük Özsermaye Kârlılık Oranı Nedir? Ne İşe yarar? Öncelikle NETWORK MARKETING sisteminin, distribütörleri tarafından anlatılan (Kulağa mantıklı gelen) tanımını; Devamını Oku…
Ürün Satışı (Asla böyle bir zorunluluk yoktur) CV fotoğrafı nasıl olmalı? Güzelleşsin Hayat
Facebook Audience İle Sitenize Gelen Kişilere ve Benzerlerine Reklam Göstermek Pinterest Besin Takviyeleri Anahtar ifade: “Akıl yürütmek.” Uydu teknolojisi sayesinde meteoroloji bilimi yeterince gelişmiş durumda. Kasırganın ne zaman nereden geleceği, hangi bölgeleri etkileyeceği belirlenebiliyor.  Yerel yönetimler ve federal hükümet günler öncesinden risk haritasını çıkardı. Kasırgadan etkilenecek eyaletleri A, B, C, diye üçer bölgeye ayırdılar. Denizin etkisine açık bölgeler A, içerideki güvenli alanlar ise C olacak şekilde bu haritaları medya aracılığıyla duyurdular. Yani ne yapılması gerektiği aslında günler öncesinden belliydi: Bu haritaya göre  bir tahliye ve koruma planı yapıp, uygulamak. Önce metronun ve riskli bölgelerdeki köprülerin kapanacağı açıklandı.
Yorum gönder lattedenborsaya.com SOA IN 86400 mname: ns211.bihost.com Davacının geçirdiği iş kazası sonucu sol kol bileği koparak %54.4 oranında malûl kalmasına rağmen, halen eski işine devam etmekte bulunduğu ve eski ücretinde bir kısıntı yapılmadığı belirtilmekte ise de, bu durumun çalışma gücü süresi sonuna kadar devam edeceği ve davacının ilerde dahi hiç gelir yoksunluğuna uğramayacağı ileri sürülemeyeceği gibi, aynı işi görmeye devam edeceği kabul edilse dahi, davacının kaybettiği beden gücü oranında fazla bir güç sarfedip gücünü zorlayarak eski işini ancak görebileceği, bu olağanüstü gayreti sarfederek çalışmanın, çalışabilme gücü süresini etkileyip kısaltacağının, olağan süreden önce çalışamaz hale geleceğinin kabul zorunluğu vardır. Bu yönler gözönünde bulundurulmadan yazılı düşünceyle maddi tazminat isteğinin reddi usul ve yasaya aykırıdır.
(11) İş kazasında sakat kalan işçi, eski işyerinde eski ücretiyle çalışmasına devam etse bile, işverenin işçiye maddî tazminat vermesi gerekir.
(27) Beden gücü kaybına uğrayan davacının, olaydan sonraki yaşamı ve kazanç getirecek faaliyetlerinde fazla efor sarfedecek olması nedeniyle tazminat isteminin kabulü gerekir.
             Yürütme #tarih mehmetgok5 hotmail Gazete Habertürk’ten Fatmanur Boylu’nun haberine göre hastalarla samimi ilişkiler kurmak, muhabbet etmenin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Eker, “Ancak ihtiyacı olan hastalarımızın da ihmal edilmesini istemiyoruz. Birinci basamağı kullanan hastaların bir kısmı sadece rapor almak için müracaat ederken bir kısmı ise Aile Sağlığı Merkezleri’ne her gün uğruyor. Özellikle yaşlı hastalar, hiçbir şikayeti ya da işi olmasa da aile hekimlerine geliyor. Sırf vakit geçirmek veya sosyal bir etkinlikmiş gibi aile hekimlerine geliyorlar. Günlük sorunlarını, beklentilerini anlatarak zaman geçiriyorlar. Herhangi bir yakınması olmayan hastalar da sıklıkla bize başvuruyor. Bu hastaların başvuruları birçok aile sağlığı merkezinde aşırı hasta yoğunluğuna yol açıyor. Bekleme süreleri uzuyor. Ciddi hastalığı olan hastaların tedavileri gecikiyor, anlık hasta memnuniyetsizliği ve şiddet artıyor. 89 yaşındaki K.Y. adlı hastam 6 yıl içinde 436 kez poliklinik müracaatı yaptı. 66 yaşındaki A.Y. adlı hastam 4 yılda 329 kez, 82 yaşındaki G.Y adlı hastam 284 kez müracaat etti” diye konuştu.
DİSK KOROSU “Bizimle Başaranlar – Ece Tezcan” Eğlence Yazının orijinali için tıklayın. Yılmaz Özdil
3- Öğrencilere özel gizli Facebook grubunda hem destek ekibimizin, hem diğer öğrencilerin cevapladığı sorular: Amasya İsmet Berkan  2- Hukuk – Vergi  Anasayfa EKONOMİ Erken emeklilik için odaklanın!
Aile hekimliklerine başvuruların çoğunlukla aynı kişiler olduğunu söyleyen Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Başkanı Akif Emre Eker, “Şu an 1. basamağın kullanılabilirlik oranı yüzde 33-35 arasında değişiyor ancak temel hedefimiz bu oranın en az yüzde 50 civarlarına çekilmesi. Ülkemizde 1 yıl içinde hiçbir sağlık kuruluşunu kullanmayan kişilerin oranı yüzde 20. Geri kalan başvurular içinde birinci basamağa hiç müracaat etmeyen kişilerin oranı ise yüzde 20. Yani her yıl vatandaşın yüzde 35’i aile hekimliklerine hiç uğramıyor. Olayın diğer boyutunda aile hekimine müracaat sayısı bir yılda kişi başına 9.5. Bu yüksek bir rakam” dedi.
Bahar Akıncı Sıhhiye 06100 Ankara/Türkiye lattedenborsaya.com NS IN 86400 target: ns212.bihost.com Bu yanlıştan nasıl kurtuluruz ? Bilirkişiler, saplantı halinde ve âdeta emir-komuta zinciri altında rapor düzenlemek yerine, uzmanlıklarına güvenip doğru rapor düzenlerlerse, uygulama yerleşir ve yeni kararlar oluşur.
Çelik Ahmet Çelik – Araştırma ve İnceleme 4) Ameliyat sonrası cerrahın elleri sosyal medyayı salladı Kenan on Warren Buffett Partnership Mektupları Serisi: 1957
Kralın Hawaii – 2017 Hallowaiian Piyango Bekletme A İş Bütçesi Ağustos 2017
GÜNDEM Başarı • Sıcaktan ve güneşten öncelikle başımızın korunması gerekmektedir. 
Geçen aylarda batmış bir küçük yatırımcıyla olan konuşmamı yazmıştım. Bu da daha yakından yaşadığım, çoğu anına bizzat şahit olduğum ikinci olay oldu. English
Öznur KaraeloğluHızlı ve Anlamlı Okuma Uzmanı Hızlı Adam 16 Ocak 2017 at 23:51 # Cem Öztürkler
Bu arada ben de nacizane bir pasif direniş örgütlemek istiyorum. Pardon bir değil, iki, ancak bu direniş biçimi toplu taşıma araçlarına binenler için, buna ben de dahilim. Arkadaş minibüste, otobüste erkek vatandaşlar sanki babalarının evinde oturur gibi bacaklarını iki yana ayırıp lök gibi oturuyorlar. Dostlarım böylelerine gayet sakin şöyle demenizi istiyorum: “Burası sizin oturma odanız değil, lütfen ayaklarınızı birleştirin.” Şaşırıp kalacaklar ama ayaklarını birleştirecekler ve siz diğer kadın yolculardan birer gülücük alacaksınız. İkincisi, her yerde hiç çekinmeden telefonlarıyla en mahrem konularını bile konuşan insanlar var. Öyle iki dakika filan değil, sürekli… Onların da omuzlarına şöyle bir vurup, “Arkadaş senin sevgilini, sevgilinle ne yaptığını öğrenmek benim hiç hoşuma gitmiyor. Lütfen kapatır mısın artık” diye seslenin. Küçük bir şok ve telefon kapanıyor. Çevreye bir göz atın, size göz kırpanları, gülenleri göreceksiniz. Bunun insana nasıl bir enerji verdiğini yapmadan bilemezsiniz. Hadi artık keselim ve herkes kendine bir pasif direniş yolu bulsun, aksi takdirde negatif enerji bizi yiyip bitirecek.
Davacının iş kazasından sonra da işyerinde çalıştığı ve emsaline göre aynı iş parası aldığı uyuşmazlık konusu değildir. Bu durumda, davacının hüküm tarihine kadar maluliyet oranına göre sarfına mecbur olduğu fazla çabasını istemeye hakkı vardır. Bunun hesabının da, anılan süre içinde kendisine ödenen belli iş parasına göre yapılması gerekir.
Tabii ki para için, hayatımızı para için takas ediyoruz. Peki paraya neden ihtiyacımız var. İşte burası önemli, paramızın çoğunu gerçekte ihtiyacımız olmayan ama olduğu hissettirilen şeyleri almak için kullanıyoruz.
-30’dan sonra güzel. 40 ile 55 arası da en şahane dönem. Her şey yerli yerine oturuyor, istekler netleşiyor. 1895 yılında kurulmuş olan Darülaceze Osmanlılar döneminde kurulup günümüze kadar yaşayan kurumlardır. Darülaceze önce, sakat ve yoksul erkek, kadın ve kimsesiz çocukları korumak için Abdülhamid II devrinde hizmete girmiştir. Bugün İstanbul Belediyesine bağlı, döner sermaye ile yönetilen bir kurumdur. Amacı din ve ırk ayrımı gözetmeden, düşkünleri barındırmak, çalıştırmak, ümitsizlikten kurtarmak, rahat bir yaşam sağlamaktır.
             ç) Aktüerya raporu: Emeklilik taahhüt planı kapsamında üyelere veya çalışanlara sunulan faydalara, varlık ve yükümlülüklere, hesapların ayrıştırılmasına, aktüeryal hesaplamalarda kullanılan yöntem ve varsayımlara ilişkin bilgileri içeren ve aktüer tarafından hazırlanıp imzalanan raporu,

Passive Online Income Hoax

Passive Income for Seniors

Kendinize Gündüz & Gece İyi Bakın TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN: 2) 1-Torba yasada emekli uzm dr 2000 tl çalışan…
23.07.2018 Sağlık-Sen Yıpranma Payı İçin TBMM’de! Yaşadığı Yer Ercan Saatçi Blog Yazarak Hayatımı İdame Ettirmem Mümkün mü? 3 Temmuz 2016
13:46 ‘Uyku apnesi sendromu olanların yaklaşık yarısında hipertansiyon hastalığı bulunmaktadır’
Haldun Armağan Ebru Güzel Hatta isterseniz profesyonel müşteri yani bağımsız distribütör olup çok daha ekonomik olarak bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinize ve sağlık problemleri nedeni ile bu ürünlere daha fazla ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz arkadaşlarınıza ürünleri tavsiye ederek bu işten gelir de elde edebilirsiniz.
Torba zammı! Kaydettiklerim Duyurular 8- Fotoğraf Arşivinizden Pasif Gelir Kazanabilirsiniz. Bank-Sen Otomobil İnce’den ‘pastör krizi’ yorumu: Biz bu filmi Deniz Yücel olayında gördük
Liberal Pasif Gelir Vergisi Değişikliklerini Öğrenin | Başarınız için! Online Pazarlama Hakkında Bilmek B2b Vs B2c | Başarınız için! İnternet Pazarlama Buluşması Zagreb Hakkında Bilgi Edinme | Başarınız için!

Legal | Sitemap

9 Comments on Online Pazarlama Hakkında Bilgi Edinin | Başarınız için!

 1. Andrew Odom says:

  Uzay Haber Canlı Yayın
               a) Ekonomik ve demografik varsayımlardan emeklilik taahhüt planına uygulanabilir olanlar kullanılır.
  Ameliyat sonrası cerrahın elleri sosyal medyayı salladı
  ELDE EDECEĞİNDEN, PASİF DÖNEM ZARARININ DA HESAPLANMASI
  TEKİRDAĞSPOR BAŞKANINI BULDU
  Bu tür davalarda, tazminat miktarı, işçinin rapor tarihindeki bakiye ömrü esas alınarak aktif ve pasif dönemde elde edeceği kazançlar toplamından oluşmaktadır.Kuşkusuz, açıklanan tazminatın hesaplanması yönteminde,işçinin yaşı ve oluşan meslekte kazanma gücü kayıp oranına göre ileride çalışıp yaşlılık aylığına hak kazanması üstün olasılık içinde bulunması durumunda da pasif dönemin zarar hesabına dahil edilmesi gerekir.
  width=device-width, initial-scale=1
  Tüm videolar izlemeye hazır, sizi bekliyor!

 2. Steve Stokes says:

  Senetle Araba alınır mı? Lüks olmaktan çıkmış ol an ve hayatımızın bir takım temel ihtiyaçlarından bir tanesi durumuna gelmiş olan araçlar, her bir bütçeye uygun şekilde piyasa da yer almaktadır.
  kiraya verilmeyecek kadar değerli!
  Özel Dosyalar
  Mersin’de uluslararası anlaşmalarla korunan koya balık çiftliği projesi
  Olin JT, Katz IR, Meyers BS, Schneider LS, Lebowitz BD. Provisional diagnostic criteria for depression of Alzheimer disease: rationale and background. Am J Geriatr Psychiatry 2002; 10: 129-141. [Özet]

 3. Rhoda Paul says:

  Yaşlı bireylerde intihar eğilimini artıran pek çok faktör nedeniyle intiharın değerlendirilmesi önemlidir. Yapılan araştırmalarda intihar girişiminde bulunan yaşlı bireylerin çoğunluğunun ölümlerinden hafta ya da aylar önce sağlık kuruluşuna başvurdukları ortaya konmaktadır. Bu nedenle yaşlı bireyin yakın dönemdeki kayıplar, depresyon belirti-bulguları, şüpheli somatik yakınmalar, şiddetli ve düzelmeyen ağrı, öz geçmiş ve aile öyküsünde depresyon gibi mevcut stres kaynakları, beslenme ve uyku problemleri, günlük yaşam aktivitelerini yerine getirmeme, ilaçları reddetme gibi pasif intihar belirtileri açısından değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu olgu sunumunda, eşini kaybedişinin ardından beslenmeyi ve tedaviyi reddeden hastamızın evde izlemi sonucu yapılan girişimler, değerlendirmeler ve durumun önemini vurgulamak amaçlanmıştır.
  ‘Han Solo’nun silahının fiyatı (dolar)
  Basın Kiti
  Sayfalar
  Selva DemiralpPİYASA FAİZİ NEDEN YÜKSELDİ?

 4. Jay Cole says:

  Yeni Nesil Ticaret, klasik perakende satışın mantığını esas alan, online ticaretin konforunu ve ekonomikliğini kullanan ve network marketingin katlayarak artan pasif gelir modelini kullanan yeni bir ticaret modelidir.
  Trabzon
  25.07.2018 Güneş koruyucular sanılandan çok daha az etkili! Etkili olması için ne kadar sürülmeli?
  (bkz: kira geliri)

 5. Roland Romero says:

  Bülent Mumay
  26) 79.-80. ve 81. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kuralarına ait 25.07.2018 Tarihli Tebligat Metni ve İsim Listeleri Yayınlandı
  Hemen yukarıda bahsettiğimiz üzere pasif gelir kaynakları aslında ciddiye alınmaması gerekilen bir durum değildir. Aksine tam olarak aktif gelir gibi pasif gelir akışı yaratmakta oldukça ciddi bir sorumluluk kazandırmaktadır. Aktif gelir gibi zaman gerektiren ciddi bir olasılık taşımaktadır. Buna yönelik zamanınızı harcadığınız halde bile ilk etapta para kazanamazsınız, o nedenle mutlaka zaman içerisinde sabra yönelik bir bekleme sürecinde durmalısınız. İlerledikçe kazandıran ve sonrasında sizi hedefe ulaştıran bir kazanç türü sağlayan pasif gelir, kimi uzmanlar tarafından aktif gelirden daha zor bir süreci teşkil ettiğini söylemektedir. Aktif kazanç tamamen harcadığınız zamana bağlı olarak size para kazandırırken, pasif gelir ise işleriniz bittikten sonra bile uzun bir süre size para kazandıran bir kaynak türü olmaktadır.
  1- Derslerin olduğu ekranda yüzlerce soruya 7/24 cevap veren dropshipping yardım robotumuz ——>
  (10) İş kazası sonucu malul kalan işçi, pasif dönemde hiç çalışmasa da günlük yaşamını sürdürürken diğer işçilerden daha fazla fiziksel çaba harcayacaktır. Bu nedenle, pasif dönemin de zarar hesabına katılması gerekir.
  Vergi açısından bakıldığında, pasif gelirin daha teknik bir açıklaması var. IRS, pasif geliri “bir pasif etkinlik, herhangi bir kira faaliyeti ya da mükellefin maddi olarak katılmadığı herhangi bir iş” olarak tanımlar. “Ayrıca, pasif gelir maaş, portföy veya yatırım gelirini içermez. Pasif olmayan faaliyetler, mükellefin düzenli, sürekli ve önemli bir şekilde çalıştığı işletmelerdir.
  26.07.2018 79.-80. ve 81. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kuralarına ait 25.07.2018 Tarihli Tebligat Metni ve İsim Listeleri Yayınlandı

 6. Yvette Cabrera says:

  Kendini beğenmek, hata ve günahlarıyla barışık olmak.
  Davacının geçirdiği iş kazası sonucu sol kol bileği koparak %54.4 oranında malûl kalmasına rağmen, halen eski işine devam etmekte bulunduğu ve eski ücretinde bir kısıntı yapılmadığı belirtilmekte ise de, bu durumun çalışma gücü süresi sonuna kadar devam edeceği ve davacının ilerde dahi hiç gelir yoksunluğuna uğramayacağı ileri sürülemeyeceği gibi, aynı işi görmeye devam edeceği kabul edilse dahi, davacının kaybettiği beden gücü oranında fazla bir güç sarfedip gücünü zorlayarak eski işini ancak görebileceği, bu olağanüstü gayreti sarfederek çalışmanın, çalışabilme gücü süresini etkileyip kısaltacağının, olağan süreden önce çalışamaz hale geleceğinin kabul zorunluğu vardır. Bu yönler gözönünde bulundurulmadan yazılı düşünceyle maddi tazminat isteğinin reddi usul ve yasaya aykırıdır.
  Mehmet Uygun
  Portfolyo: Kişi veya kuruma ait çalışmaların tümüdür. Sözlük anlamı: Evrak çantası, döküman […]
  Arabul
  PTT Çalışma Saatleri ve Günleri 2018
  Mahmut Uygur  pinned post
  Like Show likes

 7. Sherry Fisher says:

  Bülent Boğ
  Passive Suicide in the Elderly: Case Report
  Sorun ne mi? AdSense’den kazanılan para genelde çok düşüktür ve videoyu kaç kişinin izlediği ile orantılıdır. Burada bahsedilen izleme oranları da öyle binler falan değil; videolar üzerinden kayda değer pasif gelir elde etmek için yüz binlerce, milyonlarca görüntüleme almalısınız.
  Üroloji
  Information
  Lattedenborsaya on Norveç Varlık Fonun Türkiye’deki Şirketlerden Aldığı Temettüler (2017 için)
  Umut Gökbayrak
  Hürriyet Oto

 8. Jolene Michael says:

  37 yaşında bir gayrimenkul yatırımcısı olan Chad Carson, 1 yıldır Ekvador’da eşi ve 2 kızıyla birlikte hayatını tamamen pasif gelirle idame ettiriyor. Buna “mini-emeklilik” adını vermiş.
  Bu tür davalarda, tazminat miktarı, işçinin rapor tarihindeki bakiye ömrü esas alınarak aktif ve pasif dönemde elde edeceği kazançlar toplamından oluşmaktadır. Başka bir anlatımla, işçinin günlük brüt geliri tesbit edilerek bilinen dönemdeki kazancı mevcut veriler nazara alınarak iskontolama ve artırma işlemi yapılmadan hesaplanacağı, bilinmeyen dönemdeki kazancının ise, 60 yaşa kadar yıllık olarak % 10 artırılıp % 10 ıskontoya tabi tutulacağı, 60 yaşından sonrada bakiye ömrü kadar ( pasif ) dönemde elde edeceği kazançların ortalama yönteme başvurulmadan, her yıl için ayrı ayrı hesaplanacağı Yargıtay’ın yerleşmiş görüşlerindendir. Kuşkusuz, açıklanan tazminatın hesaplanması yönteminde, işçinin yaşlılık aylığı almaya veya işçinin yaşı ve oluşan meslekte kazanına gücü kayıp oranına göre ileride çalışıp yaşlılık aylığına hak kazanması üstün olasılık içinde bulunması durumunda da zarar hesabında pasif dönemin hesaba dahil edilmesi gerekir. İş kazası sonucu malul kalan işçinin aynı işinde çalışmaya devam etse dahi diğer işçilerden daha fazla çaba harcayacağı asıldır. 60 yaşından sonra elde edeceği yaşlılık aylığını da diğer işçilerden daha fazla çaba harcayarak elde edeceğinden yaşlılık aylığını aldığı dönemde de devam edecek olan maluliyeti nedeniyle zarara uğramadığı düşünülemez. Kaldı ki, sigortalıya bağlanan yaşlılık aylığında meslek hastalığı ve iş kazası kolundan alınan primlerin hiçbir etkisi bulunmamakta tamamen uzun vadedeki sigorta kollarından ödenen primler sonucu aylık bağlanmaktadır. Bu nedenlerle, 60 yaştan sonra bakiye ömrüne kadar (pasif dönemde) asgari ücret esas alınarak yapılması gerekir. Ancak hükme esas alınan bilirkişi hesap raporunda pasif dönem zararının Sosyal Sigortalar Kurumunca sigortalılara bağlanacak yaşlılık aylığı esas alınmak suretiyle hesaplarına yapıldığı görülmektedir. Hal böyle olunca hesap raporunun hükme dayanak alınacak nitelikte olduğundan söz edilemez.
  Çarpıcı olduğu için, tersten ifade edelim: “Sizin parçası olmakla bile övündüğünüz kurumları bir de HAYAL EDİP, SIFIRDAN KURUP, BUGÜNKÜ NOKTASINA GETİRENLER var.”
  Amacımız basitçe gelir kaynaklarımızı çeşitlendirmek ve gelir miktarımızı arttırmak, giderlerimizi de azaltmak.
  Yol Tarifi Al

 9. Sherrie Pennington says:

  Mesaj Gönderim Zamanı: 08.12-2009, 22:22 #3
  Yan gel yat Osman’ın para kazanma stratejisi)
  Tersine İpotek Kabuslarından kaçının
  Pinterest
  Etkili Çalışan Performansı İncelemeleri için 10 ipucu
  Müge Akgün
  Sadi Tirak

Leave a Reply

Your email address will not be published.